Důvody pro se stěhuji...

8. března 2013 v 16:53 | blog-nomad |  Informace
Nepíšu, a když už něco napíšu, nepíšu to sem. Má to své důvody. Kvůli nim se stěhuji na jinou doménu: comebackseriously.blogspot.com. Nemám moc času a článek psaný narychlo nemůže být kvalitní, ale beru to tak, že je to článek (snad poslední) na starém blogu. Chtěla bych se s vámi podělit o důvody, proč opouštím blog.cz. Možná to nejsou moc silné argumenty, ale pro mě dostačující, abych si řekla - s touto stránkou jednou pro vždy dost.

Cílová skupina. Stále zde, na blogu nemůžu najít lidi, které by byli nadšešní z mých pseudointeligentních objevů. Neříkám, že je někde jinde najdu, ale je pro mě lepší mluvit si (čili psát) do větru, než číst pod každým článkem sáhodlouhý komenty o tom, jak musím nějakému děcku dát hlas v SONB (což jsem si přeložila jako Soutěž O Nejotravnější Blogerku). Tím se dostávám k bodu číslo dva - reklamy...

Reklamy, reklamy everywhere. Zaprvé v komentech - s tím se ale musí počítat i na jiných doménách. Co mě se*e je, že i když píšu tenhle článek, problikává mi tady před očima nějaká reklama, jak mám poslat fotku svého psa do TN.cz. Když to není tohle, je to reklama na Voyo, na článek na Krásná.cz nebo Doma.cz, což jsou další průsery týhle televize. Nemůžu se soustředit když mi tady hejbou s barevnejma obrázkama léků proti průjmu. Pak ty články vypadají, tak jak vypadají. Navíc opravdu nestojím o to mít odkazy na články z Tn.cz pod těma svejma.

Je to pod Novou, jako všechno. Je to zkrátka průser. Celá tahle "komunita blogu", Téma týdne, články který nikdo nečte, statistiky, který už přes pěkných pár měsíců nikomu nefungují. Vypadnu dřív, než se to zpoplatní, což možná Novu už několikrát napadlo a myslím, že se to brzo taky stane.

Je to poslední článek. Poslední dobou jsem psala slušně a docela spisovně, články jsem si po sobě četla, abych zkontrolovala, že je bez chyb, tak teď si to můžu vykompenzovat:
vYdím, vYsím, televYze, Zcházet, Ztékat, Seblít se...

Taky jsem nepoužívala moc sprostých slov:
čůrák, zmrd, sráč, nasrat, děvka, kunda, kundapárek, hovnoksicht, koňomrd, kokot, kuřbuřt, poser, zkurvysyn, Justin Bieber.

A když mě někdo naštval svým vystupováním na blogu, spamováním, debilním ichtylním nadáváním na kohokoli jen protože proto, naprosto neopodstatněnýma článkama, nechala jsem to plavat a když už něco- řešila jsem to slušně. Už toho mám taky dost:
Dyliny, spamerky, probuďte se, nikdo vás nemá rád..ehm...hezký den. Nikdo ti prostě ten hlas nedá ty kunhůto.

Než mě vystopují z toho blázince ze kterého jsem utekla, abych mohla napsat tenhle článek, poročím se, loučím se, ruku líbám a s hlasitým pokřikem se s vámi loučím:

NASRAT!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
...I don't deserve to have you...My smile was taken long ago/if I can change, hope I never know...


Tahle písnička mě momentálně chytla za srdce...