Červenec 2011

O změnách a nových začátcích...

20. července 2011 v 13:29 | Blog-nomad |  Téma týdne
Milí živočichové všeho druhu, hlavně ti, co umíte číst - Zase se mi jednou podařilo ukořistit si počítač na pár chvil pro sebe. Víte, trávím poslední tři týdny v jednom ospalém a zapadlém městečku na severu Čech a od té doby, co dědu učím na počítači, na něm tráví většinu volného času. Což značí, že květiny na zahradě vadnou a já vadnu nudou, jelikož se počítač stal jediným zdrojem mé zábavy. Ono vůbec není lehké, vyhnat dědu na chvíli ven, když venku řádí severák a je okolo 10 stupňů Celsia. Proto si tohoto článku važte - jako kterýchkoli jiných v letních měsících :D Ale teď už k tématu týdne...

Comeback! ...možná... :)

9. července 2011 v 16:32 | blog-nomad |  myšlenková popelnice :)
Tohoto článku si važte, jelikož jsem mezi důchodci a staroušky v zapadákově a je tady velice těžké ukořistit si tu počítač na chvíli pro sebe......Ze začátku bych vám mohla nebo spíš měla( alespoň pro vaše pobavení) sdělit, že tento článek pochází z cáru papíru, který byl velmi nedbale počmárán propiskou. Ani jsem nedoufala, že se k tomuto způsobu uchování myšlenek ještě někdy vrátím, ale přepadlmě neočekávaný záchvat inspirace a to u mě v poslední době nebylo častým jevem, jak jste si z aktivity blogu jistě všimli. Řekněme, že když se podívám na pár posledních článků - a to nemluvím o těch padesáti rozepsaných - nejsem to tak úplně já. Spíš bych řekla, že ze mě psala moje puberta.
Od mnoha lidí slýchávám, že 2 měsíce( letní prázdniny) jsou dobrá doba na to, aby se člověk zamyslel a rozvíjel v sobě nové osobnosti. Já si již za necelých deset dní stačila uvědomit, že je to fakt. Tedy, aspoň jsem si uvědomila, že vést blog k takovému deprsivnějšímu a ponurému nádechu není zrovna můj šálek kávy bez kofeinu a mnozí z dřívějších návštěvníků na moje pubertální výlevy nejsou zvědavý. Nejsem zrovna typ člověka, který by se nechal ovlivnit konvencí nebo požadavky některých lidí, kteří mně vůbec neznají, ale musím uznat ( a vy také) , že takovýto typ tvorby se ke mně moc nehodí a nejde mi. Berte můj článek tedy za počátek jakéhosi "comebacku" i když nevím, zda-li mě v příštích měsícíchna blogu zastihnete.

Užijte si zbytek prázdnin...

Váš blog-nomad...

...I don't deserve to have you...My smile was taken long ago/if I can change, hope I never know...


Tahle písnička mě momentálně chytla za srdce...