Rette mich! please?!

21. května 2011 v 21:05 | blog-nomad |  myšlenková popelnice :)
Já vím, že ten pocit všichni znáte. Ten dokonalý pocit, když nevíte co dělat, když chcete záchránit situaci a ještě víc to po****te. Když čekáte na záchranu. Na jakoukoli příležitost, kdy můžete od toho problému utéct. Vím, jak je to dětinské - útěk od problému. Vím, že jsem malý děcko, které se ve světě nevyzná. Vím to a nemám s tím problém. Bohužel ostatní ano.


Také máte v hlavě zafixované datumy, kdy se stalo něco, díky čemu jste měli náladu, kterou jsem popisovala? HAHA, Já ne, hledám je v kalendáři . =P Řekněme, že datum není podstatné, jen pak myšlenka vypadá (asi) líp.

Řekněme, že kdysi dávno, asi před rokem a půl se všechno komplet posralo. Ehm... vlastně se to posralo už dřív ale teď se to posralo totál. Slovy našeho tělocvikáře: "...tolik sprostých slov jsem v jedné větě už dlouho neslyšel..." Nechápu lidi, kteří si stěžují, že jsou neviditelní. JÁ bych tuto schopnost potřebovala. Bohužel, nedokážu sedět tiše v koutě. Je lepší být šprt, dilinka, nebo hoper? <--- Na vystoupení si máme rozdělit role. Tu otázku si pokládám i v reálném životě. Bohužel v životě nemůžu přijít v kšandách a brejlích, odtančit 3 minuty jako šprt, pak se převlíknout a být zase někdo jiný. Řekněme, že před rokem a půl jsem "tančila" jako šprt, ale "pokazila jsem kroky" Takže teď mě berou všichni jako šprta bez ohledu na to, jaký kostým mám a jaké kroky dělám. Nevím, jestli se to někdy změní, ale můžu si za to sama.

Nevím, jestli je lepší místo utíkat před problémy, rovnou se jim vyhýbat a doufat že do mě na chodbě nevrazí se slovy "čau šprte" :D Sorry za článek mírně ..ehm..o hovně, ale špatná nálada..však - znáte to... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
...I don't deserve to have you...My smile was taken long ago/if I can change, hope I never know...


Tahle písnička mě momentálně chytla za srdce...